הדסה אופטימל ירושלים - הסרת משקפיים בלייזר המלצות

מדוע חשוב לבחור מכון להסרת משקפיים שהוא בבעלות של בית חולים

שפע האפשרויות שעומדות לפניכם טרם ביצוע הסרת משקפיים בלייזר עלול לבלבל, ולעיתים אף להטעות. כדי לבחור באפשרות הנכונה ביותר עבור העיניים שלכם, חשוב לבדוק מי מציע לכם מקצועיות, בטחון ופיקוח של בית חולים מוביל ומתקדם.

בעשור האחרון הפכו הניתוחים להסרת משקפיים בלייזר לאחד ההליכים הרפואיים הנפוצים והבטוחים ביותר. עם עליית הפופולריות של ההליך קמו עוד ועוד מכונים ומרכזים רפואיים המציעים הסרת משקפיים בלייזר לכל דורש במגוון מחירים, מכשורים ורופאים מנתחים.

גם הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר מתקדמת ומשתכללת כל הזמן, ומציעה חידושים ועדכונים שהופכים את הניתוח לפשוט, מדויק ובטוח יותר.

שפע האפשרויות עלול לייצר תחושה של שירות זמין שניתן לקבל בכל מקום.

שיקולים לבחירת מרכז רפואי

במאמר זה נסקור עבורכם את הגורמים העיקריים בהם הגב החזק של בית החולים בא לידי ביטוי ולכן מומלץ לשלבו בשיקולים בבחירת המקום בו תבצעו הסרת משקפיים בלייזר:

מקצועיות הרופאים המנתחים

הסרת משקפיים בלייזר היא הליך רפואי המתבצע בקרנית ודורש התמחות ומומחיות מיוחדת על מנת לטפל ולמנוע סיבוכים מיותרים במהלך הניתוח, ולכן חשוב שיבוצע על ידי רופאים שהם גם מומחי קרנית.

למרות החשיבות של נוכחותם של מומחי קרנית במהלך הניתוח, רק 30 אחוז מהרופאים המבצעים ניתוחים להסרת משקפיים בישראל הינם מומחי קרנית.

בהדסה אופטימל המטופלים נהנים מצוות מומחי הקרנית של בית החולים הדסה, העוסקים בתחום יותר מעשרים שנה, וביצעו עשרות אלפי ניתוחים להסרת משקפיים. בנוסף, נהנים המטופלים ממעטפת מקצועית של בית-חולים מהמתקדמים בישראל, ומליווי של צוות רופאי בית החולים, שנבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר על ידי סקר של עיתון פורבס, לפני הניתוח, במהלכו ובתקופת ההחלמה.

מקצועיות הרופאים המנתחים

שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

טכנולוגית הלייזר להסרת משקפיים מתקדמת כל הזמן ומציעה חידושים ועדכונים תכופים. חידושים אלו מסייעים למנתחים ומעניקים להם שליטה טובה יותר בניתוח ובתוצאותיו.

הטכנולוגיה המתקדמת מבטיחה ביצועים טובים יותר של מכשיר הלייזר, דיוק רב יותר בביצוע הפעולות הכירורגיות ושימוש נוח יותר על ידי הרופא המנתח. כל אלו מאפשרים התאמה גבוהה יותר למטופל באופן ספציפי ומבטיחים הליך פשוט יותר, נוח יותר ובעיקר בטוח יותר. בנוסף הופך המכשור החדש את ההליך למדויק יותר וכתוצאה מכך מתאים גם למטופלים עם קרנית דקה יותר.

כמרכז רפואי עם גב של בית חולים גדול השואף להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה, ההצטיידות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הינה חלק ממחויבותנו למטופלים.

הדסה אופטימל הוא המרכז הרפואי היחיד בארץ בו מבוצע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר על ידי טכנולוגיית אינטרלייז החדישה ביותר.

מחקר ופיקוח

הטכנולוגיות להסרת משקפיים בלייזר משתדרגות כל הזמן – שיטות חדשות מפותחות ומכשירים חדשים מיוצרים על מנת להפוך את ההליך לנוח ובטוח יותר.

כדי לוודא שימוש נכון בכל אלה והתאמת השינויים ללקוחות יש צורך במחקר ופיקוח קבוע על המרכזים הרפואיים המבצעים הסרת משקפיים בלייזר ומשתמשים בטכנולוגיות הללו.

בהדסה אופטימל, המרכז היחיד בעל גב רפואי של הבית חולים הדסה, נהנים הרופאים מגישה למחקרים בינלאומיים ומהאפשרות לערוך מחקרים מעמיקים משל עצמם. בית החולים הדסה מעניק תמיכה לשימוש ופיתוח שיטות וטכנולוגיות חדשות, ומאפשר לרופאים להיות בקדמת הטכנולוגיה.

השקט הנפשי – הפרמטר החשוב מכל

אחד הדברים החשובים ביותר בהסרת משקפיים בלייזר הוא השקט הנפשי והביטחון שהעיניים שלך בידיים טובות. מקצועיות המנתחים מומחי הקרנית, הטכנולוגיות המתקדמות, הפיקוח והגב הרפואי והמחקרי אותו הדסה אופטימל מקבלת מבית החולים הדסה, נועדו כולם כדי להשיג את השקט הנפשי החשוב כל כך בהליך הסרת משקפיים בלייזר. עם מרכז רפואי מתקדם הנהנה מגב חזק של בית חולים, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים שאתם מקבלים את הטיפול לייזר בעיניים המקצועי והמתאים לכם ביותר.

השקט הנפשי

ליצירת
קשר עם הדסה אופטימל,

התקשר עכשיו
3811*

או השאר פרטים ונציגינו ישמחו לחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה