הדסה אופטימל ירושלים - הסרת משקפיים בלייזר המלצות

אודות הדסה אופטימל

20 שנות מומחיות

המרכז הרפואי הדסה אופטימל פועל מאז 1995 בתחום ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. עד היום בוצעו בהדסה אופטימל עשרות אלפי ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר והוא המרכז הרפואי היחיד בישראל עם 20 שנים של פעילות רצופה בתחום זה.  בהדסה אופטימל מאמינים במומחיות ומצוינות. כל המנתחים בהדסה אופטימל הינם מומחי קרנית מובילים, בעלי ניסיון רב שנים בניתוחי הסרת משקפיים בלייזר.

הגב המקצועי של המרכז הרפואי הדסה

הדסה אופטימל הוא המרכז הרפואי היחיד אשר פועל עם הגב המקצועי של מחלקת העיניים במרכז הרפואי הדסה. שיתוף הפעולה מקנה להדסה אופטימל גישה מתמדת לכל תחומי המומחיות ברפואת עיניים, דבר המקנה בטיחות גבוהה יותר בכל תהליך ההתאמה, הנתוח והמעקב ארוך הטווח.

ליווי אישי של מומחה קרנית מהשורה הראשונה

ייחודו של הדסה אופטימל בליווי האישי לו זוכה כל מטופל. הליווי מתחיל כבר בבדיקת ההתאמה, שלאחריה מתקיימת פגישה אישית עם המנתח שלך, אחד ממומחי הקרנית המובילים בישראל.
בפגישה יסביר לך המנתח אודות החלופות האפשרויות עבורך, משמעותן והשלכותיהן.
בהמשך מומחה הקרנית שפגשת יבצע את הניתוח, ואת בדיקות הביקורת שלאחריו.
בכל שלב, לפני הניתוח ולאחריו, יש באפשרותך ליצור קשר ישיר עם המנתח בכל שאלה או התלבטות.

מקצוענות בהסרת משקפיים בלייזר

בהדסה אופטימל פועל צוות מקצועי קבוע עם כל מנתח, כך שכל הליך ניתוחי מתבצע באופן המקצועי והמדויק ביותר, ונשען על שנים ארוכות של ניסיון עבודה משותף. ההתמחות בהדסה אופטימל בתחום ניתוחי העיניים מאפשרת לנו להציע לך את שיטת הניתוח המתאימה ביותר, בהתבסס על בדיקות ההתאמה, גילך ואורח חייך.

הכירו את הצוות הרופאים המומחים שלנו

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום התקשרו
3811* או השאירו פרטים:

ליצירת
קשר עם הדסה אופטימל,

התקשר עכשיו
3811*

או השאר פרטים ונציגינו ישמחו לחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה