הדסה אופטימל - הסרת משקפיים בלייזר

טכנולוגיה

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בהסרת משקפיים בלייזר

התפתחות טכנולוגיית הלייזר תרמה לבטיחותם של הניתוחים להסרת משקפיים ולאמינותם. רק בהדסה אופטימל, מומחי קרנית מובילים המנתחים בעזרת המיכשור הטכנולוגי המתקדם בעולם. מומחיות של מעל 22 שנים בניתוחים להסרת משקפיים, 60,000 עיניים שרואות מצוין, והטכנולוגיה החדשנית בעולם הופכות את הדסה אופטימל למרכז הרפואי המוביל והבטוח להסרת משקפיים באמצעות לייזר.

מכשיר TECHNOLAS TENEO™ 317 – קפיצת מדרגה בניתוחים להסרת משקפיים
TENEO™ 317 של חברת Bausch+Lomb – רכיבים של דיוק מירבי
מערכת ה®iFS – ניתוחי לייזר בטכנולוגיית אינטראלייז דור 5.0
מערכת ה®iFS – טכנולוגיית ®IntraLase דור 5.0


מכשיר TECHNOLAS TENEO™ 317 – קפיצת מדרגה בניתוחים להסרת משקפיים

20 שנות הובלה במומחיות וחדשנות בתחום ניתוחי הלייזר, וניסיון נצבר של מיליוני ניתוחים ברחבי העולם, הובילו את חברת Bausch+Lomb לפיתוח מערכת הלייזר המתקדמת מסוגה: TENEO 317.
המערכת מייצגת איזון מושלם בין הטכנולוגיה המתקדמת מסוגה לבין עיצוב ארגונומי מתקדם בצירוף נוחות הפעלה מירבית.

 • המכשיר הוא היחיד בעולם בו מותקן מיקרוסקופ בשלושה צירים ואפשרות תנועה של 360 מעלות, המאפשרת למנתח שליטה מושלמת במהלך הניתוח.
 • תאורה מיטבית של שטח העין עבור המנתח מבלי לגרום לחוסר נוחות של המטופל.
 • משך פעולת הלייזר מהיר מאוד, פי שלוש ממהירות מרבית הלייזרים. מהירות זו מאפשרת ניתוח מדויק וחוויה נוחה ונעימה למטופל.


TENEO™ 317 של חברת Bausch+Lomb – רכיבים של דיוק מירבי  

 • ACE Eyetracker
  המכשור המתקדם בעולם למעקב אחר תנועות העין, כולל מצלמה רב צירית. קרן הלייזר עוקבת ברציפות אחר כל תנועות העין, בכל הצירים, וכך מושג דיוק מלא ובטיחות מירבית.
 • New spot distribution of Cold Ablation
  שטח ההשפעה של קרן הלייזר הוא 1 מיקרון (אלפית המילימטר), כך שמתאפשר דיוק מצוין וכן התחממות מינימלית של האיזור המנותח.
 • NEW Plume Evacuator
  מערך ייעודי של שמונה גביעים המפוזרים באופן אחיד על פני 270 מעלות, תורמים לשליטה מלאה במהלך הניתוח ולאחידות בביצוע קרן הלייזר. המערכת מפנה את רקמת הקרנית המשויפת במהלך הניתוח, וכך מאפשרת הליך ניתוחי נעים ונוח יותר.
 • Super Sync
  מערכת זו יוצר סינכרון מלא בין הסורק, eyetracker והלייזר, ומבטיחה שכל ההיבטים והתהליכים בניתוח הלייזר פועלים באופן מסונכרן וחלק.


מערכת ה®iFS – ניתוחי לייזר בטכנולוגיית אינטראלייז דור 5.0

®IntraLase  – מהו האינטרה לייס?
האינטרה לייס היא מערכת Femtosecond Laser משוכללת שמבצעת פיצול של הקרנית ויצירת מתלה ללא שימוש במיקרו-קראטום המכני.

מהו Femtosecond Laser?

לייזר ה- Femtosecond מאפשר את יצירת מתלה הקרנית ב-LASIK ע”י חיתוך שכבתי מדוייק בעומק ובצורה הרצויים. ליצירת המתלה בעזרת לייזר יש מספר יתרונות, הכוללים יצירת מתלה דק יותר, בצורה מדוייקת יותר, עם פחות סיבוכים הכרוכים ביצירת המתלה, יחסית לאלו הכרוכים במתלה הנוצר בעזרת מיקרו-קראטום המכני.


מערכת ה®iFS – טכנולוגיית ®IntraLase דור 5.0

מעל 8 מיליון ניתוחים בוצעו באמצעות טכנולוגית הIntraLase®, כשמערכת הiFS®- מאפשרת גם התאמה אישית לכל מטופל, לפי מבנה העין וצרכיו הייחודיים:

 • המערכת מאפשרת דיוק ברמת המיקרון היחיד (אלפית המילימטר)
 • מנעד רחב של זווית גישה מאפשרת יצירת מתלה יציב בעל קצוות אחידים
 • יצירת מתלים אליפטיים מאפשרים חשיפה מיטבית ללייזר
 • יצירת המתלה המהירה והמדויקת מובילה להשלמת ההליך הניתוחי תוך שניות בודדות ומקלה משמעותית על חווית המטופל.

תוצאות בשטח

השימוש במערכת מאפשר למנתח לייצר מתלה מדויק, מותאם אישית לכל עין, בתוך שניות ספורות ובאופן הבטיחותי ביותר. יצירת מתלה מדויק באופן מהיר תורמת באופן משמעותי להפחתת סיבוכים במהלך הניתוח ולאחריו.


כל הטכנולוגיות בשימוש הדסה אופטימל

מערכת ממוחשבת Orbscan

מערכת זו משקפת את מבנה הקרנית לעומקה: היא בודקת את המבנה הקדמי והאחורי של הקרנית, ונותנת מידע על עובי הקרנית בנקודות שונות. בהדסה אופטימל אנו משתמשים במערכת Orbscan גם כדי לאבחן את מבנה הקרנית לפני הניתוח, וגם כדי להעריך את התוצאות הראשוניות של הניתוח.

Zyoptix HD

שיטת ה-Zyoptix מאפשרת טיפול ייחודי המותאם אישית לכל מטופל. ראשית, הבדיקה אוספת מידע מקיף על המבנה האחורי והקדמי של קרנית העין, ובמהלכה נעשה אבחון של גל קדמי (Wavefront) המודד את המבנה הייחודי של הקרנית ובודק אי סדירויות אופטיות הנמצאות בכל עין אנושית.
המיפוי המדויק נאסף בכרטיס מידע אישי של המטופל ולפיו מתבצע הניתוח בפועל.

 • ניתוח בשיטת ה-Zyoptix מאפשר רמת דיוק גבוהה ביותר בניתוח הלייזר ובהתאם מתקבלת חדות ואיכות ראייה גבוהות ביותר.
 • מאחר שהמידע המתקבל אודות מבנה הקרנית מדויק, עובי השיוף של הקרנית קטן יותר, תכונה חשובה במיוחד עבור אנשים עם מספר גבוה במשקפיים או אנשים עם קרנית דקה יחסית.
 • עבור אנשים עם צילינדר גבוה מאוד, מתקבלת איכות ראייה מצויינת,
 • הסיכון להופעת עיוותים אופטיים בראיית לילה לאחר הניתוח, המתבטאים בהילות וסינוור, קטנים באופן משמעותי.

בהדסה אופטימל אנו עושים שימוש במערכת Zyoptix HD, המתקדמת מסוגה מבחינת איכות התצוגה, והאפשרות להגיע לרמות הדיוק הגבוהות ביותר בניתוח הלייזר.

Wavefront

טכנולוגיית הWavefront- מאפשרת מיפוי מדויק של קרנית העין המשקף גם את אי הסדירויות האופטיות המצויות בכל קרנית אנושית. אם בעבר התבססו רק על המספר של המשקפיים, הרי שטכנולוגיית הwavefront מאפשרת גם לשקף את המידע על העיוותים האופטיים של כל קרנית. על בסיס הניתוח הממוחשב, נבנית תבנית לשיוף הקרנית בלייזר המותאמת למפת העיוותים הייחודית של העין הנבדקת.

Automatic Eye Tracker

מה קורה אם העין זזה במהלך הניתוח? התשובה לכך טמונה במערכת אקטיבית הגורמת לקרן הלייזר לעקוב ברציפות לאורך כל הניתוח אחר כל תנועות העין, גם אלו הקטנות ביותר. מערכת זו מאפשרת להגיע לתוצאות מדויקות, ולראייה אופטימלית.

בהדסה אופטימל אנו משתמשים במערכת ACE Eyetracker המתקדמת מסוגה.

Iris registration

לכל עין יש מבנה ייחודי של הקשתית, שאופייני רק לה. הקשתית, שקובעת את הצבע של העין, נמצאת מאחורי הקרנית, ובמרכזה נמצא האישון. בעזרת רישום הקשתית ניתן למקם את ציר הקרנית באופן מדויק, ולמקם את תבנית השיוף במהלך הניתוח. תכונה זו מאפשרת מעקב דינמי אחרי תנועות גלגל העין סביב צירה, ומאפשר לבצע את תבנית השיוף במיקום המדויק שנקבע לו, גם בנוכחות של תנועות ציריות לא רצוניות של העין בזמן הניתוח. רישום הקשתית, שהוא ייחודי לכל עין עין, משפר את הבטיחות, מכיוון שהוא מאפשר לבצע את הטיפול רק לאותה העין עבורה נרשם מבנה הקשתית המיוחד ואופייני לה.

LASIK

ניתוח ה- LASIK פותח באמצע שנות ה-90. הוא מבוצע ע”י פיצול שכבתי עגול במרכז הקרנית ויצירת מתלה. לאחר הרמת המתלה נוצר משטח בעומק הקרנית, שעליו מבוצע השיוף בלייזר. בסיום הניתוח מוחזר המתלה למקומו. מכיוון ששכבת תאי הציפוי של הקרנית שלמה וחלקה, מתקבלת ראיה טובה מיד בסיום הניתוח. לאחר הניתוח מתחיל תהליך של החלמה, שבו אחיזת המתלה לקרנית מתחזקת בהדרגה.

PRK

בניתוח ה- PRK מבוצע קילוף של שכבת תאי האפיתל מעל פני מרכז הקרנית, ולאחר מכן מבוצע שיוף של פני הקרנית החיצוניים בעזרת הלייזר. לאחר השיוף מותקנת עדשת מגע טיפולית על הקרנית למשך מספר ימים. במהלך השבוע הראשון הראייה מטושטשת במקצת, ולאחר מכן משתפרת בהדרגה במהלך השבועות הבאים. השימוש בעדשות מגע מתקדמות לאחר הניתוח, ופרוטוקול הטיפול בטיפות לאחר הניתוח הופך את ה- PRK לקל יותר מבחינת תחושת העין, עם משך החלמה קצר מבעבר.

 

ליצירת
קשר עם הדסה אופטימל,

התקשר עכשיו
03-7207832

או השאר פרטים ונציגינו ישמחו לחזור אליך בהקדם:

זה לא מתאים
לכל אחד...

אנחנו יודעים שהסרת משקפיים בלייזר זה הליך רפואי שלא מתאים לכל אחד.
התהליך מורכב משאלות רבות שאולי מעסיקות אותך:

מי מבצע בדיקת התאמה?

אילו מספרים ניתן לתקן?

האם ליקוי הראיה יחזור?

כמה ניסיון יש למכון ולרופאים?

מהם סיכויי ההצלחה?

האם אני מתאים?

נשלח לך את כל התשובות במייל:

מעוניין לקבל מידע פרסומי