חידושים בתחום הסרת המשקפיים בלייזר – טכנולוגיית אינטראלייז דור 5.0

תחום הסרת משקפיים בלייזר הוא תחום מתקדם העושה שימוש בטכנולוגיה המתחדשת כל הזמן. חידושי הטכנולוגיה נועדו להמשיך ולשפר את רמות הדיוק הגבוהות, חווית המטופל, והעלאת אחוזי ההצלחה של הניתוח. כדי להפיק את התוצאות הטובות ביותר מהטכנולוגיות החדשניות, חשוב שטכנולוגיות אלו יהיו בידיהם של מנתחים מקצועיים ומנוסים.

אינטראלייז דור 5.0 בהדסה אופטימל

מרכז הדסה אופטימל, היחיד בעל מעל 22 שנות ניסיון בניתוחים להסרת משקפיים, מצייד את המנתחים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחום. מנתחי הדסה אופטימל הם מומחי קרנית מובילים, שעברו הכשרה מיוחדת במכשור הרפואי המתקדם, המבטיחה למטופלים את הטיפול המדויק והבטוח ביותר.

מערכת ה®iFSAdvanced Femtosecond Laser של חברת Abbott.

מערכת זו תוכננה וגובשה על בסיס מעל 8 מיליון ניתוחים ברחבי העולם. מידת הדיוק וההתאמה שמציעה מערכת ה®iFS הביאה את טכנולוגיית האינטראלייז המתקדמת לקפיצת מדרגה משמעותית: הדור החמישי של טכנולוגיית האינטראלייז. רק בהדסה מדיקל מציעים היום ניתוחים בטכנולוגיית אינרטראלייז דור 5.0, הטכנולוגיה המתקדמת והבטוחה בעולם להסרת משקפיים.

ייחודיות מבנה העין

העיניים שלנו דומות לטביעות האצבע: הן ייחודיות ומשתנות מאדם לאדם, ומעין לעין. מערכת הiFS®- מאפשרת למנתח שליטה גבוהה בזוויות הגישה לקרנית העין ודיוק ברמת המיקרון היחיד (אלפית המילימטר). אמצעים אלו מאפשרים למנתח להשיג את הרמות הגבוהות ביותר של דיוק, ובהתאם, תוצאות מצוינות למטופל.

יצירת מתלה מדויק – רכיב מהותי בניתוח

מהו מתלה? השלב הראשון בניתוח הלאסיק הוא יצירת מתלה (flap): המנתח מבצע חיתוך  שכבתי של הקרנית, ולמעשה מייצר "מכסה" חיצוני בקרנית, זהו המתלה. לאחר מכן, המתלה מוסט הצידה, ועל המשטח שמתחתיו מבוצע השיוף בלייזר.

אינטראלייז – יצירת מתלה באמצעות לייזר

לייזר ה- Femtosecond מאפשר את יצירת מתלה הקרנית ע”י חיתוך שכבתי מדוייק בעומק ובצורה הרצויים. ליצירת המתלה בעזרת לייזר יש מספר יתרונות, הכוללים יצירת מתלה דק יותר, בצורה מדוייקת יותר, עם סיבוכים מינימליים בהשוואה לשימוש באמצעים מכניים (סכין).

אינטראלייז דור 5.0

מערכת הiFS®- מציעה למנתח מנעד רחב של זווית גישה ושליטה מלאה של המחשב בכל נתוני העין, ובכך מאפשרת יצירת המתלה תוך דיוק מרבי של הלייזר ויציבות מרבית של המתלה. דיוק המערכת, המגיע לדיוק ברמת המיקרון היחיד (אלפית המילימטר), מאפשר לרופא המנתח יצירת מתלים אליפטיים המאפשרים חשיפה מיטבית ללייזר.

התוצאות בשטח

השימוש במערכת הiFS®- מאפשר למנתח לייצר מתלה מדויק, מותאם אישית לכל עין, בתוך שניות ספורות. יצירת המתלה מדויק ומותאם למבנה הייחודי של העין, תורמת באופן משמעותי להפחתת סיבוכים במהלך הניתוח ולאחריו.

 

ליצירת
קשר עם הדסה אופטימל,

התקשר עכשיו
03-7207832

או השאר פרטים ונציגינו ישמחו לחזור אליך בהקדם:

זה לא מתאים
לכל אחד...

אנחנו יודעים שהסרת משקפיים בלייזר זה הליך רפואי שלא מתאים לכל אחד.
התהליך מורכב משאלות רבות שאולי מעסיקות אותך:

מי מבצע בדיקת התאמה?

אילו מספרים ניתן לתקן?

האם ליקוי הראיה יחזור?

כמה ניסיון יש למכון ולרופאים?

מהם סיכויי ההצלחה?

האם אני מתאים?

נשלח לך את כל התשובות במייל:

מעוניין לקבל מידע פרסומי